Masáže

Co jsou masáže:

Masáž je velmi stará léčebná metoda, známá již více než 5000 let. První zmínka o ní pochází z Egypta.Masáže se používají jako prostředek ke zlepšení fyzické i duševní kondice. Masáže pomáhají uvolnit ztuhlé svaly a klouby. Zároveň zlepšují prokrvení svalů a napomáhají k rychlejšímu odplavení toxických látek z těla. Pravidelnou masáží těla snižujeme pravděpodobnost kardiovaskulárního onemocnění a současně  skrze  jednotlivých  postupů  masáže  docílíme regenerace buněk a tkání. Jednou z velkých předností masáže je ta skutečnost, že pomocí ruky se zprostředkovává jeden z nejdůležitějších léků dnešní doby, mezilidský dotek. Masáže  učinkují např. na kůži, podkožní vazivo, svalstvo, nervy, srdce a cévy, dýchací aparát, klouby a šlachy, břišní orgány a některé žlázy .

Masáže by se měli vyvarovat lidé se záněty a virovým či nádorovým onemocněním.

Po masáži dbejte na zvýšený pitný režim, aby se z těla lépe a rychleji odplavily škodlivé látky.

 

Medová masáž (Novinka)

Je vhodná pro zanesené a často stonající tělo, které je oslabené vlivem okolních toxinů. Tyto mohou způsobovat různá onemocnění - alergii, únavu, chřipky apod. Masáž napomáhá uvolnění těla, relaxaci, zlepšení krevního oběhu a snížení projevů alergie. Díky medu, který obsahuje minerály a stopové prvky, je masáž velmi přínosnou pro oživení kůže. Zároveň navozuje příjemnou atmosféru, kdy se odplavuje stres.

 

ilustrace tela

Sportovní a relaxační masáže

Jste unavení a vyčerpaní psychicky náročnou prací? Bojujete se stresem a každodenním shonem a nemáte čas si pořádně odpočinout Chybí vám vnitřní klid, nebo se necítíte ve své kůži? Ztracenou rovnováhu vám dodá  relaxační masáž. Relaxační masáž používá jemných hmatů k uvolnění nervového systému a také značně podporuje detoxikaci organismu, tedy odstraňuje škodliviny zatěžující  organismus.

 

 

Akční nabídka
Nová Linie Longevity
Online objednávka