Manikúra - Pedikúra

Manikúra

Ošetření nehtů s profesionálními produkty Alessandro.  Po změkčující lázni následuje úprava tvaru nehtu a zatlačení kůžiček.  Krémem se lehce prokrví pokožka rukou. Klient si může vybrat barevný lak pro následnou aplikaci nebo jen vyživující lesklý lak. Doba trvání cca 50min.

Pedikúra

Zklidnění a relaxace v bublinkové lázni, která příjemně uleví unaveným nohám.  Po vyjmutí se noha zabalí do zvláčňujícího zábalu a začíná ošetření nehtů a jejich okolí. Následuje zjemnění kůže plosek nohou, která se provádí krédem a pemzou zároveň pro dosažení hladké pokožky. Peelingem se pokožka ještě více zjemní a poté se nanáší lehkým prokrvením krém.  Po proceduře je možná aplikace barevného laku či gellaku. Doba trvání 60min.

Gellak 

Je dlouhotrvající gelový lak na nehty. Vytvrzuje se v UV lampě a vydrží až 3 týdny krásně lesklý.  Je odolný jako gel, ale nanáší se a vypadá jako lak.v Odstraňuje se pomocí tamponku namočeném v acetonu a zabalením do alobalu, v kterém se lak zahřeje a popraská. Je tedy šetrný k Vašim nehtům. Doba trvání 75min.

Striplac

Slupovací UV lak na nehty, který vydrží až 10 dní bez jediné chybičky. Odstraňuje se odloupnutím bez použití acetonu. Má briliantový lesk, který vydrží až do posledního dne.  Je velmi odolný proti poškrábání. Doba trvání 60min.

 

Mani-pedi Petra Bočková

2006-2009 Kosmetická škola

2009 Salon La Belle – Elišky Krásnohorské Praha 1

2010 Salon Estée Lauder – Železná, Praha 1

2011 Klinika GHC Praha, Krakovská, Praha 1

2012-2014 Salon Bolzano, Bolzanova, praha 1

2014 Salon Teresis

Akční nabídka
Nová Linie Longevity
Online objednávka